קטגוריות
המלצות בתחום האיפור

טיפולי פנים – מידע וטיפים

הפנים שלנו הם אחד החלקים החשופים ביותר בגופינו וכתוצאה מכך עור הפנים שלנו נפגע מהר מאוד, הן מקרני השמש ומהאוויר המלוכלך הנמצאים בסביבתנו והן מגורמים פנימיים בגוף כגון: חוסר איזון הורמונלי, תזונה לא נכונה, מתח נפשי, אירועים בחיינו, ולחצים גם כן עלולים להשפיע על מראה העור.

חשוב מאוד לדאוג ל"תזונת העור"- ניקיון של עור הפנים, שימוש בתכשירים נכונים שיסיעו לנו לשמור ולשפר את הקיים, תכשירים שיסיעו בהחייאתו והזנתו כגון מסכות לפנים, הגנה על העור וכמובן עיכוב תהליך ההזדקנות. ע"מ שנצליח בכל אלה אנו זקוקות לתכשירים נכונים.

מהם תכשירים נכונים לטיפולי פנים?

תכשירים שיעזרו לנו לשפר או לשמר את המראה.
התפקיד שלכן הוא לבחור את התכשירים הנכונים, וכאשר אתן הולכות למכון יופי, תפקיד הקוסמטיקאית הוא לבחון את החומרים הללו לפני שהם מגיעים לידיים שלכן.

היום נדבר על 3 חברות קוסמטיקה מובילות בתחום טיפולי הפנים, כאלו שמביאות את התוצאות הטובות ביותר ונעשה בהן שימוש במכוני יופי. ג'רנטיק, ביופור וHL.
ג'רנטיק – חברה שמוצריה מיוצרים בצרפת ע"י ביולוג. במוצרי ג'רנטיק אני משתמשת בעיקר לעור המתבגר, לטיפולי פנים אנטיאייג'ינג. התכשירים לעור המתבגר מעניקים הזנה וויטמינים שחסרים בגיל המתבגר, מטשטשים קמטוטים ומענקים לעור זוהר מיוחד. לאורך זמן התכשירים נותנים את אותותיהם ושיפור ניכר בעור הפנים. גם לעור רגיש/ עדין, נשים שסובלות מקופרוז מומלץ להשתמש בתכשירים של ג'רנטיק.

ביופור – חברה תוצרת כחול לבן. מוצרי החברה מתאימים במיוחד לעור שמן עד שמן מאוד. חומרים פעילים, אשר עובדים גם על עור שמן בעייתי, כולל אקנה קשה. חומרים אשר מרגיעים את העור, מטפלים בפצעים/ זיהומים אשר על העור. חומרים אשר יוצרים גם קילוף ומחדשים את העור. ישנם חומרי לחות והזנה שמיועדים במיוחד לעור השמן בעייתי.

HL – הולילנד. מוצרי החברה מתאימים לטיפולים הקלאסיים, ניקוי שחורים וטיפולי הבהרה בחורף המכילים חומר פעיל שנקרא רטינול. תכשירי הבהרה לפיגמנטציה ברמות שונות, ע"י שימוש בתכשיר ABR של הולילנד, ניתן להשיג תוצאות טובות. תפקיד הרטינול – לחדש את העור ולהגביר את קצב חילוף התאים, מה שגורם ליותר תאים להתנהג כתאים צעירים.