קטגוריות
איפור לפורים המלצות בתחום האיפור

איפור לפורים – קליאופטרה

בכל פורים מבקשים ממני להדגים איך להתאפר כמוה. הנה מראה "קצת משודרג " של קליאופטרה. לא חייבים לאמץ את כל המראה, אפשר בהחלט לאפר רק עיניים של קליאופטרה, וגם זה מספיק על מנת להרשים!

חומרים:

מייק אפ בגוון העור
פודרה שקופה
עיפרון, מסקרה ואיילינר שחורים
סומק אדום-בורדו
צלליות או צבעי איפור קרמיים בטורקיז וצהוב (לא חובה)
גוון פנים אחיד
יש למרוח מייק אפ על כל משטח הפנים ולאחר מכן לפדר על מנת למנוע ברק . הערה: השלב הזה אינו הכרחי המעוניינים יכולים לדלג ישירות לשלב השני. היתרון במריחת מיק-אפ ופודרה הינו השגת בסיס עמיד לאורך זמן (יתרון חשוב למי שיוצא למסיבה ורוצה שהאיפור יחזיק לו כל הערב)
יצירת ה"כתר"
***שלב זה אינו חובה וניתן לדלג עליו*** בעזרת צבע איפור טורקיז (ניתן להשתמש, אגב בכל צבע אחר- אין כאן חוקים) צבעו מן "כתר" אשר יסתיים מעל הגבות ויימשך עד לשורשי השיער. את מרכז הכתר צבעו בגוון בהיר יותר (אני בחרתי בצהוב) וטשטשו את הגבולות בין הצבעים.

תיחום העיניים
בעזרת עיפרון שחור או צללית שחורה או איילינר שחור (מה שתבחרו) תחמו את העין בפס רחב ומתמשך. את הקו אפשר להמשיך כמה שיותר לצדדים. אני בחרתי להמשיך אותו לכיוון מורדות האף (השתמשתי בעיפרון ירוק- אבל אתם יכולים לעשות זאת בשחור, או בכל צבע שתבחרו) מה שחשוב הוא – שבסופו של דבר ישאר קו שחור עז וברור סביב העיניים.

אגב- מכאן אפשר לסיים את איפור השפתיים והדמות בהחלט מוכנה. אני בחרתי בכמה שידרוגים בדרך, והנה הם לפניכם:

ריסים
המון המון מסקרה שחורה. מי שרוצה, יכולה להתהדר בריסים מלאכותיים. בעזרת מכחול טבול באיילינר או עיפרון שחור, ציירו כמה "ריסים" תחתונים היוצאים מקו העין התחתון וממשיכים למטה או הצידה באופן מוגזם.

סומק וצלליות
בעזרת סומק הצלילו את עצמות הלחיים, ואת הזוית הפנימית של העיניים (כפי שמצויין בתרשים) טשטשו כלפי חוץ.

קישוט המצח
אני בחרתי לצייר דוגמה כפי שרואים בתרשים, אפשר להתפרע עם כל דוגמה או ציור שעולה במוחכם!

שפתיים
צבעו את השפתיים בשפתון כהה

ולתוצאה הסופית:

בהצלחה ופורים שמח!