קטגוריות
איפור לפורים המלצות בתחום האיפור

איפור לפורים – ילדי פרחים

ילדי הפרחים, איפור בניחוח של פעם. מתאים גם לגברים וגם לנשים. אפשר לגוון עם מספר פרחים שונה או גדלים שונים

חומרים:

מייק אפ בגוון העור
פודרה שקופה
עיפרון, מסקרה ואיילינר שחורים (אפשר להוסיף גם ריסים מלאכותיים)
שפתונים בורוד כהה, ורוד בהיר ושחור
צללית עיניים בגוון ירוק
צלליות או צבעי איפור בגוון סגול
גוון פנים אחיד
יש למרוח מייק אפ על כל משטח הפנים ולאחר מכן לפדר על מנת למנוע ברק. הערה: השלב הזה אינו הכרחי. המעוניינים יכולים לדלג ישירות לשלב השני. היתרון במריחת מייק אפ ופודרה הינו השגת בסיס עמיד לאורך זמן. (יתרון חשוב למי שיוצא למסיבה ורוצה שהאיפור יחזיק לו כל הערב)
איפור עין ימין
מרחו צללית בגוון ירוק כהה על כל משטח העפעף. מרחו עיפרון שחור בתוך העין ואיילינר שחור על קו הריסים העליון. סיימו את איפור העין במריחת מסקרה שחורה על הריסים. המהדרים יכולים להדביק ריסים מלאכותיים למראה עשיר יותר. הערה: לא חייבים להשתמש דווקא בצללית ירוקה. כל צבע אחר אשר תבחרו יעשה את העבודה באותה מידה.

ציור על עצם הלחי
בעזרת עיפרון עיניים שחור, ציירו חצי פרח על עצם הלחי ( אפשר להמשיך ולצייר את המשך הפרח על הצוואר) מלאו את הקווים בעזרת שפתון או צללית סגולה. הערה: גם כאן , בחירת הצבעים הינה אקראית- אפשר להעז ולהשתמש בצבעים שונים כיד הדמיון!

איפור עין שמאל
באותה טכניקה בה ציירתם על עצם הלחי, ציירו פרח סביב העין השמאלית. את הפרח מלאו בצללית או בשפתון בגוון סגול או בכל גוון שתבחרו.
שפתיים
את השפתיים ניתן לשרטט בעזרת עיפרון עיניים שחור ולמלא בשפתון ורוד כהה. במרכז השפתיים ניתן לצבוע שכבה ורודה בהירה, ולטשטש היטב.

ולתוצאה הסופית:

הערות ותוספות:

בחרו אמצעי צביעה אחד לעור הפנים. או באמצעות אבקות (סמקים וצלליות) או באמצעות שפתונים. הימנעו מלערבב בין השניים באותו איזור על עור הפנים, על מנת לא ליצור מרקם של "בוץ" על העור.
על השפתיים ניתן למשוח גלוס נוצץ בגוון ורוד.
בהצלחה ופורים שמח!