קטגוריות
איפור לפורים המלצות בתחום האיפור

איפור לפורים – דרקולה

דרקולה – אותה דמות מפחידה כל כך, מהוו דמות נערצת ו"גונבת הצגה" במסיבות הפורים מאז ומתמיד… גלימה ובגדים שחורים, קצת איפור…וזהו. בואו נלמד איך עושים את זה:

חומרים נחוצים:

מייק אפ בגוון בהיר מאד
פודרה שקופה או פודרה בהירה מאד
עיפרון עיניים שחור
איילינר שחור
מסקרה שחורה (אפשר להוסיף גם ריסים מלאכותיים)
שפתון אדום כהה ושפתון שחור (אם אין שפתון שחור אפשר להעזר בעיפרון עיניים)
צללית עיניים בגוון זהב
סומק בורדו כהה
צללית שחורה
גוון פנים חיוור
על מנת ליצור מקסימום ניגודיות במראה הפנים, נבהיר תחילה את עור הפנים בעזרת מריחת מייק אפ בהיר. יש למרוח מייק אפ על כל משטח הפנים ולאחר מכן לפדר על מנת למנוע ברק.

איפור העיניים
מרחו עיפרון עיניים שחור מחוץ לעפעף התחתון ובתוכו. ציירו את קו העפעף העליון בעזרת איילינר שחור ובצעו גימור כלפי מעלה, כך שזווית העין תקבל מן "שפיץ" מוגזם . הדגישו את הריסים בעזרת מסקרה שחורה. חזרו על הפעולה בעין השנייה.

המשך איפור העין
בעזרת צללית מוזהבת אפרו את כל משטח העפעף התחתון ומשכו את גימור הצללית כלפי מעלה בזוית החיצונית של העין, על מנת ליצור מראה "שפיצי" ואלכסוני. (ניתן לראות בתרשים הסופי את כל משטח מריחת הצללית על העין הנגדית). חזרו על הפעולה גם בעין השנייה.

המשך איפור העין
בעזרת עיפרון שחור, הדגישו את הגבה וציירו מתחתיה "גבה" נוספת אשר מסתיימת ו"נסגרת" במקום הנחת הצללית. (הגבה אמורה להיות מצוירת כקשת הנוטה מעט לימין או לשמאל בכל עין בהתאמה) חזרו על הפעולה בעין השנייה.

המשך איפור העין
כעת, טשטשו את הקו השחור שציירתם ( ה"גבה" השנייה- הפנימית) כלפי העין למטה. המשיכו בצביעה בעזרת צללית שחורה ועברו לצביעת יתר שטח העין בעזרת סומק בגוון בורדו. טשטשו את הגבולות בין כל הצבעים כך שבסופו של דבר, לא יוכלו להבחין היכן מתחיל והיכן נגמר צבע כלשהו. את השטח לפני הזוית הפנימית של העין (זו הקרובה לאף) השאירו בהיר.

איפור עצם הלחי
בעזרת צללית שחורה עברו על עצם הלחי על מנת ליצור הצללה ראשונית. בעזרת סומק בגון בורדו עברו שוב על עצם הלחי, מילימטר אחד כלפי מעלה, על מנת ליצור אפקט "הרמה " של עצם הלחי. זה הזמן להגזים בכמויות הסומק וכל המרבה הרי זה משובח!

איפור השפתיים
תחמו את השפתיים בעזרת עיפרון שחור ומלאו אותם בעזרת שפתון אדום כהה. התוצאה הסופית צריכה להיות שפתיים כהות מאד. במידה ואין ברשותכם שפתון כהה, ערבבו את השפתון הנוכחי שלכם (שצריך להיות בגוון אדום, בכל מקרה) בעיפרון השחור. את התוצאה, מרחו בעזרת מכחול על השפתיים.

ולתוצאה הסופית…